Jak zostać członkiem klubu?

Wystarczy przyjść na nasze spotkanie klubowe, które odbywają  się w każdą środę.
(od marca do października) o godz. 18:00. A miejscem spotkania jest  osiedlowy klub "PLUS" na ul. Witosa 17 w Katowicach.
Do zasad grzecznościowych pierwszego spotkania, w którym należało by się przedstawić, zapytać o szczegóły i zdecydować na który konkretny wyjazd mamy  zamiar się wybrać.
Zaleca się aby ten pierwszy  wyjazd był bardzo krótki. Nie ma obowiązku od razu wpisywać się do klubu. W naszej  zachęcie do uprawiania turystyki rowerowej pod szyldem  klubowym przypisujemy takiej osobie "miłośnik klubowy"
A trzeba wiedzieć, że jazda na rowerze ma same zalety. Poprawia samopoczucie i urodę - dotlenia skórę, pobudza mikrokrążenie. Nawet krótka przejażdżka może być znakomitą okazją do treningu. Wystarczy tylko mieć dobry rower, który będzie Cię zachęcał (nie zniechęcał) do jeżdżenia. Turystyka rowerowa pomoże Ci oderwać się od komputera i telewizora a wtedy zobaczysz, że w rzeczywistości świat jest znacznie ciekawszy.

                              WAŻNA INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW !

    Składki klubowe opłacamy tylko w klubie u skarbnika za 2024 !

A wysokość nowej składki członkowskiej PTTK, w tym i ich podział, Uchwała nr 63/XX/2023 Zarządu Głównego PTTK z dnia 9 września 2023 r.

1. Składka normalna 84,00 zł
2. Składka ulgowa 57,00 zł
3. Składka ulgowa młodzieżowa 39,00 zł
4. Składka ulgowa II półrocze 0,00 zł
5. Wpisowe normalne 21,00 zł
6. Wpisowe ulgowe 12,00 zł
7. Wpisowe ulgowe uczniowie 9,00 zł
8. Duplikat legitymacji 9,00 zł

 Więcej informacji na temat składek