Ciekawe propozycje

Sobotni  wyjazd w góry znajdziesz  tu RUCH TURYSTYKA
 

Z Katowic do Jerozolimy. Rowerem do Izraela.
Spotkanie z o. Tomaszem Maniurą OMI, kierownikiem grupy rowerowej NINIWA Team.

Filia nr 11, ul. Grażyńskiego 47, Katowice-Koszutka

18 stycznia 2018 r., godz. 17.00

 

 

Rajd rowerowy  po Ziemi Pałuckiej  11-18 Sierpnia  2018
 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na nasz kolejny Rajd Rowerowy, tym razem po Ziemi Pałuckiej. Rajd odbędzie się w dniach 11-18 sierpnia 2018 roku. Bazą rajdu będzie Zielona Szkoła w Chomiąży Szlacheckiej. Jest to dawna szkoła, która w tej chwili funkcjonuje jako schronisko młodzieżowe (uwaga! we wszystkich pokojach są łóżka piętrowe!). Będzie również możliwość rozbicia namiotu na terenie przyległym do Zielonej Szkoły.  W załączniku znajdziecie kilka zdjęć tego urokliwego miejsca.
Trasy rajdowe będą przebiegały przez powiaty żniński i mogileński. Trasy będą prowadziły wśród malowniczych lasów i przepięknych jezior Ziemi Pałuckiej. Podczas rajdu będzie możliwość zwiedzenia m. in. Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji, pałacu w Lubostroniu i wielu innych pięknych i ciekawych miejsc. Ponadto planujemy dla Was poczęstunek wśród ptaków w Rajskim Ogrodzie i przejażdżkę bryczką. Dodatkową atrakcją będzie rejs statkiem po jeziorze Gopło.

Oficjalny Regulamin Rajdu zostanie opublikowany 1 lutego 2018, wtedy też ruszą zapisy na rajd. Wszelkie informacje na temat Rajdu będziemy na bieżąco publikować na stronie STK w Kaletach na Facebooku (https://www.facebook.com/stkkalety/)

Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie tej informacji w Waszych środowiskach rowerowych.

Zapraszamy serdecznie - Agata i Grzegorz Kukowka